Sweet Love Manufaktura Naturalnych Słodyczy i Deserów

  Sweet Love to Manufaktura Naturalnych Słodyczy i Deserów o szerokim zakresie usług stworzona przez Gosia Sweet Love. Naturalne słodycze Wegańskie, tworzone z pasji i miłości do słodkości. Bez cukru, glutenu i sztuczności. Kokoladki, batony, kokolady, ciasta, kremowe deserki, bombonierki, zestawy prezentowe. Prezenty Małe lub duże, proste lub wypasione, dla dzieci i dorosłych, prezenty personalizowane dla firm lub na specjalne okazje, podziękowania okazjonalne (wesela, chrzciny, konferencje), Katering Obsługa kulinarna wydarzeń I imprez okolicznościowych, Prywatna Szefowa Kuchni, Na słodko i wytrawnie, Wegańsko i Wegetariańsko, Słodki Stół, Kącik Kawowy, Mobilna Kawiarenka Naturalne słodycze, zimne i gorące napoje. Opcjonalnie muzyka na żywo lub
Read More

Otorongo

Otorongo to projekt, który powstał z zamiłowania do Ameryki Południowej oraz cudów, które można znaleźć w naturze. Zajmujemy się tworzeniem naturalnego rękodzieła, jak na przykład unikatowe wachlarze do okadzania, kolczyki naturalne i z piór, korony z piór, etniczne naszyjniki oraz leśne łapacze snów. Sprowadzamy także produkty z Ameryki Południowej wspierając zaprzyjaźnione kooperatywy rdzennych plemion, są to min. kakao ceremonialne, guayusa, etyczne palo santo, smocza krew, naturalne kadzidła, peruwiańskie maści lecznicze, maceraty i olejki eteryczne.
Read More

Siedlisko Stasin

Siedlisko Stasin Przygotowaliśmy dla Was naturalne kosmetyki, naturalne lniane, konopne i bawełniane produkty użytku codziennego oraz naturalne lokalne produkty prosto od rolnika. Każdego dnia Festiwalu około godziny 18 odbędzie się na stoisku warsztat naturalnej pielęgnacji, gdzie uczestniczki przygotują dla siebie kosmetyki, które zabiorą ze sobą do domu oraz nauczą się podstawowych kroków naturalnej pielęgnacji. Koszt warsztatu 30 zł od osoby przy minimum 5 osobach. Zapisy na stoisku.  
Read More