Sonia Priwieziencew i Bioróżnorodność i Krąg Wymiany Doświadczeń Homeschooling/ Worldschooling

Sonia Priwieziencew
Prowadzi Fundację Rolniczej Różnorodności Biologicznej AgriNatura
Jest
Człowiekiem
Kobietą
Mamą
Rolniczką ekologiczną
A także
Gridworkerem,
Łącznikiem
Wolontariuszką drugiej fali (second waiver)
Indygo pierwszego pokolenia
Numerologicznie 33

Ale to wszystko tylko pewne spojrzenia na rzeczywistość :)))

 

Spotkanie pierwsze:

Wykład o bioróżnorodności, rolnictwie, zdrowiu i żywieniu. Od ponad 20 lat zajmuję się ekologią w rolnictwie jako prezes Fundacji AgriNatura,  rolnik ekologiczny i założycielka Instytutu Żywienia Świadomego. Odpowiem na takie pytania jak:
czy można ufać certyfikatom, czego nie wiemy o pestycydach, dlaczego gluten szkodzi, co to jest GMO 2.0, czemu wolność nasion jest ważna, co to jest bioróżnorodność i jaki ma wpływ na nasze zdrowie. W tym najnowsze odkrycia naukowe w dziedzinie detoksu i podstawowe zagadnienia suwerenności żywnościowej.  Jednym słowem masa cennych informacji dla wszystkich którzy dbają o zdrowie swoje i swoich dzieci.

Spotkanie drugie:
Krąg wymiany doświadczeń homeschooling/ Worldschooling. Krąg zapoznawczo-warsztatowy dla rodzin praktykujących i zainteresowanych edukacją domową i Worldschoolingiem, czyli szczególnie edukacją w podróży:  jak to wygląda u nas, jak na świecie, możliwości i trudności, co możemy zrobić żeby się wspierać nawzajem i rozwijać ruch Worldschoolingowy w Polsce. Podróże w czasach kryzysu finansowego, worldschool hubs, house sitting, wymiana…

Serdecznie Zapraszam!