Małgorzata Zwierzyńska i Zaufanie do Wyższego Ja

Małgorzata Zwierzyńska

psycholog, terapeuta i nauczyciel duchowy
Nazywam się Gosia Zwierzyńska. Na co dzień łączę jakości psychologiczne i terapeutyczne z duchowymi kawałkami. Od ponad 15 lat wspieram ludzi w rozwoju – zarówno indywidualnie w ramach terapii świadomości, czy superwizji dla osób działających w obszarze pomocowym, jak i grupowo prowadząc kursy, warsztaty i kręgi. Dzielę się również wspierającymi treściami w ramach podcastu “Just be”.
W swojej pracy korzystam z wiedzy i jakości związanych z rozwojem osobistym i duchowym, psychoterapią, intuicją, Kronikami Akaszy, transerfingiem, medytacją, a także pracą z oddechem, relaksacją i podświadomością.
Moją misją jest wspierać tych, którzy chcą doświadczać jakościowego życia w pełni, nawet jeśli okoliczności nie są idealne. I zawodowo, i prywatnie przyświeca mi hasło Just Be – jest dla mnie esencją tego, co potrzebne do Dobrego Życia. I choć czasem mogłoby wydawać się małe – w istocie to potężne słowa, nie tylko gruntujące i zwracające ku sobie, ale przede wszystkim przypominające o tym, co najważniejsze: sens istnienia to bycie sobą. Po prostu.
Prywatnie jestem mamą dwójki maluchów, miłośniczką bycia w bliskości i uważności.

Na Festiwalu Wolnych Rodzina zapraszam na:

PRELEKCJĘ: “ZAUFANIE DO WYŻSZEGO JA. PROWADZENIE JAKO PODSTAWOWA JAKOŚĆ DOBREGO ŻYCIA – KNOW HOW”

Podczas tej prelekcji podzielę się swoją wiedzą, doświadczeniem i narzędziami potrzebnymi do głębokiego zrozumienia i zaufania swojemu Wyższemu Ja. Poprzez połączenie teorii z praktyką, odkryjesz, jak intuicja i wewnętrzne prowadzenie mogą przemienić Twoje życie w pełne sensu, harmonii i spełnienia. Posłuchasz świadectwa i historii z życia wziętych, a na koniec poeksplorujemy wspólnie ten temat jeszcze szerzej – podczas serii pytań i odpowiedzi.

WARSZTATY: “PRZEZ WEWNĘTRZNE DZIECKO DO KREATYWNOŚCI, CZYLI O TYM JAK NAPEŁNIĆ SWOJĄ STUDNIĘ”

To nie tylko warsztaty, to początek podróży do odkrywania siebie i swoich twórczych możliwości. Popłyniemy introspektywnie w to, czego potrzebujemy najbardziej, pomedytujemy, powymieniamy się i poruszymy w ciele to, co potrzebuje puszczenia, tak żeby rzeka naszej kreatywności mogła swobodnie płynąć. 

Wewnętrzne dziecko, to głęboko zakorzeniona, pierwotna część osobowości każdego z nas. Jest metaforą opisującą sumę wrażeń z dzieciństwa, emocji, doświadczeń i odczuć, które nadal istnieją w naszym podświadomym umyśle. Wewnętrzne dziecko może być źródłem spontaniczności, zabawy, niewinności, ale także bólu, strachu i niezaspokojonych potrzeb emocjonalnych. Dajmy sobie okazję, żeby się z nim spotkać, poznać i uruchomić drzemiący tam potencjał.