Magdalena Zielińska i Poród Siłami Natury

Nazywam się Magdalena Zielińska, jestem specjalistką porodową, edukatorką przedporodową, doulą i terapeutką traumy porodowej. Wspieranie kobiet w drodze do macierzyństwa jest moją pasją i misją.
Wcześniej zajmowałam się badaniami naukowymi w temacie biologii molekularnej. Ukończyłam studia biotechnologiczne, obroniłam doktorat, dostałam grant na własne badania oraz zrobiłam staż podoktorski. Ta droga uświadomiła mi jak niezwykła jest Natura i jak niewiele o niej wiemy. Po urodzeniu pierwszego dziecka zainteresowałam się tematem porodu pod kątem naukowym. Szczególnie interesowały mnie skutki ingerencji medycznych oraz przyczyny powikłań okołoporodowych. Swoimi przemyśleniami i wnioskami dzieliłam i dzielę się na blogu „Siłami Natury”. Wszystkie moje działania mają na celu wspieranie kobiet w taki sposób, by ciąża, poród i początek ich macierzyństwa był dla nich budującym i sprawczym doświadczeniem.
Prywatnie jestem kobietą kochającą naturalne rozwiązania, żoną wspierającego męża i mamą trójki dzieci, z czego młodszą dwójkę przyjęliśmy w domu na nasze ręce.
Kontakt:
IG @silaminaturypl,
Fb:  Siłami Natury – dr Magdalena M. Zielińska,
blog: silaminatury.pl
mail: magda@silaminatury.pl