Karolina King i Rośliny Lecznicze i Borelioza

Karolina King – architekt krajobrazu z wieloletnim doświadczeniem w branży. Prywatnie, miłośniczka zrównoważonego rozwoju, ekologii roślin oraz duchowego świata flory. Od ponad 12 lat zgłębia tajniki tradycji leczniczych, dzikich roślin jadalnych, a także wpływu projektowanego otoczenia na zdrowie i samopoczucie człowieka.

Uwielbia dzielić się swoją wiedzą i pasjami z innymi ludźmi. na Festiwalu Wolnych Rodzin Karolina zaprasza na dwa spotkania:

Polskie rodzime rośliny lecznicze i sposoby rozpoznawania gatunków 

Istnieje wiele dobroczynnych roślin, które  wspomagają nasz organizm w wielu aspektach i wspierają jego sprawną regenerację czy łagodzenie nieprzyjemnych dolegliwości. Zapewniam Was, nie trzeba szukać daleko- wiele z nich można znaleźć już we własnym ogrodzie czy na łące nieopodal domu.
Podczas spotkania przedstawię Wam wybraną selekcję naszych Polskich rodzimych gatunków roślin, które pomogą Ci i Twojemu ciału naturalnie i w harmonii zdrowo funkcjonować.
Podstawą do samodzielnego zbioru ziół jest wiedza na temat wyglądu i właściwości poszczególnych części zbieranych roślin. Każda osoba zbierająca zioła powinna posiadać przynajmniej podstawowe informacje na temat wybranych gatunków-  by zebrać odpowiednio to co będzie przydatne do dalszego przetwarzania we własnym zakresie. Oprócz metodyki rozpoznawania roślin, omówimy  także proste przepisy i sposoby użycia każdego z pożytecznych gatunków osobno. Ta osobista selekcja  ma na celu zapewnienie Wam fundamentalnego wsparcia merytorycznego – jako punktu wyjścia dla bezpiecznego, codziennego, ogólnodostępnego stosowania.
Borelioza – diagnostyka, leczenie konwencjonalne, alternatywne i wsparcie fitoterapią.
Kiedy ponad 12 lat temu zdiagnozowano u mnie neuroboreliozę (po serii uprzednich nieprawidłowych diagnoz i procedur lekarzy)… rozpoczęłam wieloletnie meandrowanie pośród różnej metodologii leczenia tej właśnie choroby. Poczynając od prostego zaufania wobec medycyny empirycznej – po dziesiątkach wizyt u niekompetentnych lekarzy, wielu miesiącach bardzo trudnych doświadczeń w realiach wadliwej, polskiej służby zdrowia, a także ogromnych ilościach spożytych leków… w punkcie, gdy naprawdę niewiele już pomagało wrócić do sprawności sprzed lat…, zaufałam własnej intuicji i momentalnie podjęłam zmianę trybu leczenia w zgodzie z własnym wnętrzem i jego prawdziwą mocą.
W ten sposób cały bieg wydarzeń zmienił tempo bezpowrotnie – rozpoczęłam zupełnie innej jakości podróż – ku powrotowi do zdrowia ciała i duszy (jednocześnie).
Podróż pełną ekscytujących nauk.
Krok po kroku odkrywałam zbawienne rośliny, rytuały, osoby, miejsca – które zasilały mnie energetycznie, pobudzały mocno nadszarpnięty już układ odpornościowy oraz intensyfikowały bardzo skuteczne wypłukiwanie toksyn z organizmu.
Aktualnie dostrzegam, jak wiele osób poszukuje sprawdzonego i wiarygodnego źródła informacji na temat leczenia boreliozy. Jestem naprawdę wdzięczna za możliwość stworzenia takiej właśnie, bezpiecznej przestrzeni i ofiarowania własnego wsparcia podczas Festiwalu.  Zamierzam podzielić się wiedzą z zakresu bezgranicznego zaufania wobec intuicji i mądrości naszych ciał…, postaram się także opierać istotę i myśl przewodnią całego wykładu na nauce, doświadczeniu i znanych mi badaniach klinicznych.
Zapraszam serdecznie! Niechaj nam się wszystkim zdrowo żyje! 🙂