Joanna Krawiec i Kąpiel Leśna

Joanna Krawiec

Uwielbiam przebywać w lesie i stale zachwycam się jego urokami. Chcę dzielić się z innymi pozytywnym wpływem lasu na zdrowie poprzez prowadzenie leśnych spacerów.

 Jestem autorką wielu szkoleń i wykładów o tematyce prozdrowotnej i rozwojowej. Prowadzę szkolenia z zakresu naturalnej kosmetyki i pielęgnacji, wykłady o tematyce zdrowego odżywiania, zajęcia ze zdrowego gotowania dla dzieci, spacery ziołowe, a także zajęcia kreatywności wspierające twórcze myślenie u dzieci, młodzieży i dorosłych. Moja ścieżka edukacyjna to Inżynieria Środowiska na SGGW, dietoterapia, kurs naturoterapii, kurs pedagogiczny, kurs trenera personalnego, kurs pierwszej pomocy oraz wszelkie przyrodnicze spotkania z ekoedukatorami, a także nieustanne samodzielne edukowanie się w zakresie znajomości dzikich roślin i ich właściwości, przetrwania w lesie, zwyczajów dzikich zwierząt.

Kąpiel leśna – Zabiorę Cię w głąb lasu, poprowadzę leśnymi ścieżkami, zachwycę pięknem przyrody. Poczujesz jak pachnie las, otulisz się terapeutycznym, sosnowym olejkiem, odetchniesz świeżym powietrzem, zrelaksujesz swój wzrok naturalną zielenią, posłuchasz kojącego szumu leśnego strumyka wypływającego z kilku źródeł i zanurzysz stopy w jego zimnej orzeźwiającej wodzie. Jeśli zechcesz, zajrzysz głębiej w siebie, jeśli zechcesz, pozwolisz sobie czuć więcej, jeśli zechcesz, napełnisz się pozytywnymi myślami i znajdziesz najlepszą dla siebie drogę. 

Chcesz coś zmienić, ale nie wiesz co, nie wiesz jak, a może masz problemy zdrowotne i nie chcesz faszerować się lekami? Jeśli tak skorzystaj z leśnej kąpieli i poczuj jej terapeutyczne działanie.

Nasza wyprawa potrwa 2 – 3 godziny i możesz odbyć ją sam na sam z przewodnikiem, ze swoją drugą połówką lub z grupą osób.

Standardowa cena prowadzonej kąpieli leśnej:

1 – 5 osób 300 zł
6 – 10 osób 500 zł

Dla uczestników Festiwalu zniżka:

1 – 5 osób 250 zł (cena za grupę)

6 – 10 osób 450 zł (cena za grupę)

Jeśli czujesz, że taki spacer jest dla Ciebie, że potrzebujesz wyciszenia, wsłuchania się w siebie to zapraszam. Napisz lub zadzwoń do mnie i zarezerwuj swoją leśną kąpiel.

Każdego dnia Festiwalu (27 – 30 czerwca) kąpiele mogą odbyć się w godzinach:

9:00 – 11:45

14:00 – 16:45

Możesz umówić się na kąpiel w terminie przed Festiwalem – wtedy również obowiązują Cię preferencyjne ceny. 

Pozdrawiam serdecznie.

Joanna Krawiec

Tel. 796 256 303

e-mail: joannakrawiec123@gmail.com