Jakub Matuszkiewicz i Krąg Męski

Jakub Matuszkiewicz

Jestem tatą dwóch synów – Antka i Frania, mężem Ani. Jestem także współzałożycielem Strefy Bycia, w której regularnie odbywają się zajęcia jogi, warsztaty rozwojowe i kręgi, zajmuję się także doradztwem biznesowym. Aktualnie jestem w trakcie Kursu Nauczycielskiego Jogi Kundalini i chcę dzielić się tą wspaniałą wiedzą.

Od 10 lat pomagam sobie lepiej żyć (ze sobą, moimi bliskimi i otaczającym mnie światem) i otwierać kolejne drzwi do swojej sprawczości, siły i miłości dzięki jodze, warsztatom oddechowym, terapii Lowena i innym formom rozwoju, które w danym momencie wyciągają swoją pomocną dłoń. Taką też możliwość chcę stworzyć innym mężczyznom – wyboru swojej MEDYCYNY. A jestem przekonany, że potrzebujemy jej wszyscy.

Mężczyzno! Zapraszam Cię na festiwalowy Krąg. To wyjątkowe męskie spotkanie – w otwartości na siebie i innych, życzliwości, akceptacji i uważności. Spotykamy by rozmawiać, pobyć w swoim gronie i doświadczyć Jogi Kundalini w męskiej wspólnocie.

Spotkania kręgowe mają ogromną MOC. To, co zawiązuje się między jego uczestnikami wiąże trwale i towarzyszy w tle na co dzień. Nie oceniając, słuchając i przyjmując, dzieląc się w szczerości, otrzymujemy to, na co jesteśmy gotowi. A krąg wzmacnia to i utrwala.

Zapraszam z serca!

Gdzie mnie można znaleźć?

www.strefabycia.pl

https://www.facebook.com/strefabycia

https://www.instagram.com/matuszkiewicz_jakub/

https://www.linkedin.com/in/jakub-matuszkiewicz/