Iwona Abramowicz i Shiatsu

Iwona Abramowicz

Jestem masażystką i refleksologiem, pasjonuję się pracą z ciałem i naturalnymi sposobami dbania o fizyczny, emocjonalny i duchowy dobrostan.

Ukończyłam Policealną Warszawską Szkołę Medyczną oraz Europejską Akademię Refleksologii. Regularnie poszerzam swoją wiedzę na kursach i warsztatach masażu. Dbając o kondycję sama również korzystam z masażu i eksploruję różne formy ruchu.

W swojej pracy oferuję uważny dotyk jako wsparcie w dążeniu do pełni zdrowia, odzyskania równowagi i sił witalnych. Korzystam z holistycznych metod pracy: refleksoterapii stóp i głowy, pracy z ciałem na bazie masażu klasycznego i powięziowego, Lomi Lomi Nui – masażu całego ciała wywodzącego się z hawajskiej tradycji oraz Shiatsu – japońskiej sztuki profilaktyki i uzdrawiania masażem.

Prowadzę regularne otwarte spotkania z praktyczną nauką masażu w ramach projektu Shiatsu Family. Ideą projektu jest budowanie naturalnie dobrych relacji i komunikacji w rodzinie i społeczeństwie, zainicjowanych i utrwalanych w spotkaniu podczas masażu Shiatsu.

Shiatsu Family – uważny dotyk dla dobrych relacji

🌸 🌸 🌸

Co to jest Shiatsu? 👇👇👇

Shiatsu jest japońską sztuką akupresury, polega głównie na uciskach kciukiem i dłonią wzdłuż kanałów energetycznych. Poprzez koncentrację na byciu w uważności i pełnej obecności przynosi równowagę i relaks zarówno masowanemu, jak i temu, kto masuje. 🙌
Czego doświadczysz na warsztatach?  👇👇👇

Podczas warsztatów:
🌸 porozmawiamy o tym, czym jest masaż Shiatsu i jakie jest jego działanie
🌸 skontaktujesz się ze swoim ciałem
🌸 nauczysz się prostych i bezpiecznych technik masażu w roli osoby masującej i masowanej
🌸 prawdopodobnie doświadczysz spokoju, wyciszenia i relaksu.

Warsztaty prowadzę w oparciu o autorski projekt Stefana Poprawy – Klub Shiatsu Family. Masujemy w parach na macie i kocu przez ubranie.
Co jest potrzebne?
👌 mata/karimata
👌 koc/duży ręcznik
👌 mała poduszka pod głowę (dla wygody)
👌 ubranie wygodne, najlepiej długie spodnie i długi rękaw, skarpetki
Co nie jest konieczne?

👉 wcześniejsze doświadczenie w masażu (jeśli jest, to też dobrze)
👉 druga osoba do pary (jeśli jest, to też dobrze)
🌸 🌸 🌸
Masaż Shiatsu to nie tylko skuteczna forma poprawy samopoczucia, zdrowia i harmonii, ale także poprawy relacji i komunikacji z innymi osobami. Każde spotkanie Shiatsu oparte na empatii, uważności, obecności i świadomości staje się czymś więcej niż tylko sesją masażu.  🫶 🫶