Iwona Michalska i Terapia Techniką Bowena

Iwona Michalska

Moja przygoda z Bowenem zaczęła się od własnych problemów zdrowotnych, a kiedy poznałam niesamowite efekty zabiegów na całe ciało, na wielu poziomach, to postanowiłam nauczyć się tej techniki, aby pomagać najpierw najbliższym, a potem innym.

Moim mottem od tamtej pory jest: „W pierwszej kolejności zadbaj o siebie, inaczej nie będziesz miała czego dać innym. Dbanie o siebie to nie egoizm, a konieczność. Nie można nalać z pustego źródła.”

Niesamowitą moc naszego organizmu do samouzdrawiania poznałam najpierw przy zmianie sposobie
odżywiania, gdy głównym składnikiem mojej diety były świeżo wyciskane soki warzywne. Zafascynowało mnie to, jak niewiele trzeba dobrego, aby nasz organizm zaskoczył na właściwe tory. Tak samo działa Terapia Bowena. To nie jest masaż, to jest wiadomość/impuls dla organizmu nadana we właściwym punkcie na ciele do uruchomienia procesów naprawczych. Nie potrzebujemy silnych bodźców, a jedynie
delikatnych bodźców w kierunku samouzdrawiania. Odkąd sama poddaje się zabiegom Bowena moje życie, podejmowane decyzje, dokonywane wybory, relacje z ludźmi, jakość życia ciągle podlegają pozytywnym zmianom. Okazuje się, że jedna dobra zmiana, pociąga kolejne dobre zmiany! Moim marzeniem jest, aby każdy człowiek zadbał o siebie i o swoją jakość życia tak, aby poczuł się lepiej.
O ile świat byłby lepszy miejscem do życia!

Zapraszam do sprawdzenia, jak zabiegi Bowena zadziałają w Twoim życiu!

Technika Bowena to powięziowa terapia manualna, holistycznie oddziałująca na
organizm. Zabieg charakteryzuje się niebywałą delikatnością i nieinwazyjnością, a terapeuta
wykonuje łagodne ruchy, przy pomocy dłoni, bez użycia dodatkowych sprzętów. 😇
Organizm pacjenta wprowadzany jest w stan głębokiego relaksu, któremu często towarzyszy sen. Jest to najlepszy czas do zapoczątkowania procesów regeneracji i autoterapii. 😊

Głównym celem terapii jest z reguły przywrócenie równowagi całego organizmu, a odbywa się to m.in. poprzez pozbycie się z organizmu stresu, napięć i skumulowanych, negatywnych emocji.