Ewa Jurkowska i Ustawienia Systemowe i Krąg Kobiet i Gimnastyka Słowiańska

Ewa Jurkowska.

Moje świadome odczuwanie energii rozpoczęło się ponad 30 lat temu przy intuicyjnym leczeniu moich dzieci. Zainteresowana tym, co się zadziało poszłam i nadal idę z otwartością poznawania Prawd i Zasad Wszechświata.

Po latach nauki i pracy z energią oraz uzdrawianiem skoncentrowałam się na trzech obszarach, które moim zdaniem efektywnie przywracają równowagę w życiu człowieka – ustawieniach systemowych w rodzinie i biznesie, podnoszeniu świadomości energetycznej człowieka oraz coachingu relacji.
W trakcie sesji indywidualnych oraz grupowych wykorzystuję wizualizacje, medytacje, regres, oddech oraz wibrację mis dźwiękowych. Pracę z energią uzupełniam pracą z umysłem i ciałem – masaż energetyczny i masaż misami dźwiękowymi. Stosuję również metody typowo coachingowe. Dzielę się z innymi wiedzą na temat praw i zasad energetycznych, dzięki którym funkcjonuje Wszechświat, w nim my.
W mojej pracy opieram się na wieloletnim doświadczeniu pracy jako bioenergoterapeutka oraz licznych kursach bioterapii, hipnozy energetycznej i karmicznej oraz regresu.
Mieszkam w drewnianym domu otoczonym naturą. Cudowność tego miejsca pozwala mi na co dzień stosować i poznawać jeszcze więcej dobrodziejstw płynących z roślin, w których drzemie ogromna moc. Poznaję i uczę się o wszystkim co daje nam Matka Ziemia. Z ogromną lekkością i przyjemnością przekazuję i ofiarowuję to moim Gościom.

Proste metody też działają a pomaganie ludziom, aby wrócili do równowagi w życiu jest moją pasją.

zapraszam na:

  1. Cel Twojego życia zapisany w dacie urodzenia –  wykład
  2. Gimnastyka Słowiańska
  3. Czym są ustawienia systemowe
  4. Krąg Kobiet
fb – strona – @pierwotneja
fb – grupa – @pierwotnia kobiet