Karolina Drela i Armin Gajdzik i Praca Energetyczna z Kryształami i Twoje Energetyczne BHP

Karolina Drela i Armin Gajdzik  „Patrons Of Light”

Od wielu lat zajmujemy się pracą energetyczną z kryształami, od praktyków i specjalistów zajmujących się kryształami poznawanych na międzynarodowych giełdach minerałów uczyliśmy się podstaw. Praktycznie od zawsze szło to w parze z przekazywaniem tej wiedzy dalej, uświadamianiem ludzi wokół nas. Tworzyliśmy talizmany dla siebie i bliskich nam osób, jeszcze nieświadomie układaliśmy mandale kryształowe i układaliśmy kryształy na naszych ciałach w celach energetyczno-terapeutycznych. Najpierw intuicyjnie- nieświadomie, później krok po kroku odkrywaliśmy przez doświadczanie cudów tę niesamowitą wiedzę. Widzieliśmy efekty działań energii kryształowych w naszym życiu, zestawialiśmy z tym, co już wiemy o pracy energetycznej w ogóle i poczuliśmy powołanie do tego, by wyjść z tą wiedzą i doświadczeniem i magicznymi wyrobami do ludzi.

Dlatego właśnie oficjalnie zaczęliśmy działać pod marką „Patrons Of Light”. Na co dzień przekazujemy wiedzę na temat kryształów, tworzymy kryształowe miejsce mocy, energetyczny szpital dla straumatyzowanych kamieni, które regenerują się i dochodzą do swej pełnej mocy oraz wykonujemy  wysokoenergetyczną biżuterię z kamieni naturalnych, darów natury. Ponieważ wiemy, jak ważna jest energia danego kryształu, pozyskujemy najczystsze energetycznie, wydobywane z szacunkiem często przez naszych znajomych okazy różnych minerałów. To wszystko są nasi bracia, wspaniałe istotki uczące i wspierające ludzi w drodze zwanej życiem.

Zapraszamy na spotkanie „Patrons Of Light niedoceniana moc kamieni – jak pracować z kryształami (+ niespodzianka – pokaz harfy kryształowej 432 Hz)”
Kryształy to wspaniałe Istoty, świetliści przewodnicy, którzy mogą towarzyszyć nam w duchowej ścieżce. Ich moc jest wciąż niedoceniana, choć coraz więcej osób wkracza na drogę pracy z nimi. Koją, leczą, oczyszczają.
Podczas prelekcji dowiesz się między innymi:
– Jak pracować z kryształami, by wsparły nas w rozwoju? – praktyczne zastosowanie kryształów w życiu codziennym.
– Jak sprawdzić, czy dany kamień jest dla Ciebie?
– Czy warto oczyszczać kamienie, dlaczego oraz jak to robić?
– Właściciel czy gospodarz? – o relacji człowiek – kamień.
– Jak kamienie pracują i w jaki sposób na nas wpływają?
– Jakie kamienie warto mieć w swojej przestrzeni?
– Jak stworzyć swoje domowe miejsce mocy?
Mamy też dla Was niespodziankę!
Zaprosimy Was też na krótką podróż do kryształowego świata muzyki duszy w towarzystwie kryształowej harfy, stworzonej w niemal stu procentach z polskich kryształów, przez polskich pasjonatów muzyki. To cudowny instrument mocy. My się nie możemy doczekać! Zapraszamy!

Twoje energetyczne BHP” 

Wykład ten ma przybliżyć każdemu zainteresowanemu jakie kroki powinniśmy przedsięwziąć aby chronić swoją energetykę.

Na wykładzie poruszymy zagadnienia takie jak:

  • Jak energie otoczenia, innych ludzi, miejsc, wpływają na życie każdego z nas.
  • Przed czym powinniśmy się chronić i jakie istnieją zagrożenia.
  • Jak rozpoznać, że coś nam energetycznie nie służy.
  • Od czego powinniśmy zacząć by zadbać o siebie.
  • Jak możemy się chronić sposoby i możliwości.