Aleksandra Wewiór-Met i Twój Mocny Głos i W Rodzicielskim Kręgu

Aleksandra Wewiór-Met

Postrzegam siebie jako Istotę wielowymiarową o szerokim spektrum wyrażania:
kobieta, żona, matka, architekt, trener/terapeuta, artystka, muzyk.

Śpiewam odkąd pamiętam. Czasem moim głosem jest wiolonczela. Obok różnych form występów na profesjonalnej scenie, biorę udział i tworzę projekty o charakterze relaksacyjno-rozwojowym. 

W pracy głosem łączę doświadczenia wyniesione z własnej praktyki scenicznej i trenerskich warsztatów rozwojowych. Pracuję własną metodą i zestawem różnych praktyk zaczerpniętych z różnych miejsc, które po latach śpiewania w zacisku, w bardzo krótkim czasie doprowadziły mój głos do pełnego potencjału przygotowując go do dalszych eksploracji w różnych przestrzeniach wyrazu artystycznego.

Jako trener i terapeuta Szkoły Wielowymiarowej Komunikacji LAN Elizy Lizy Sarny i prowadzę warsztaty rozwojowe oraz indywidualne sesje pracy z głosem i energią. 

Mając doświadczenie matki adopcyjnej dwójki dzieci wspieram również innych rodziców w dostrzeganiu i praktykowaniu własnej mądrości rodzicielskiej.

Matrycę śpiewania w wielogłosie i stabilnego, mocnego głosu wykorzystuję na co dzień, zarówno biznesowo w pracy w zawodzie architekta, jak i w codzienności domowej w tzw. wychowaniu dzieci. 

Zapraszam na warsztaty:

Twój MOCny głos

Twój głos, to nie tylko dźwięk wychodzący z Twojego „gardła”.

Twój głos to sygnał emitowany przez Twoją Istotę, a fala dźwiękowa którą z siebie wydobywasz jest fizykalną manifestacją całej Twojej energii przepuszczonej przez filtry Twoich systemów przekonań i generowanych przez nie emocji. Określa Ciebie w każdym aspekcie Twojej osoby, wyraża Ciebie.

Zapraszam Cię w drogę do jego Źródła.
Zapraszam Cię do poczucia go w sobie.
Zapraszam Cię doświadczenia jego mocy.

Jeśli czujesz, że nie wykorzystujesz pełnego potencjału Twojego głosu, oznacza to że:
1. Masz na temat swojego głosu jakieś „ograniczające” przekonania – zmiana ich będzie pomocna w dalszej pracy nad Twoim głosem,
2. dostępne jest coś więcej – Twoja Istota o tym wie, dlatego czujesz niewykorzystany potencjał,
3. schemat „nie korzystania z pełnego potencjału” zapewne realizujesz również w innych obszarach Twojego życia. Wprowadzoną zmianę tego schematu w obszarze głosu możesz zaaplikować w pozostałe obszary Twojego życia.

Zapraszam Cię do holistycznego podejścia do pracy z Twoim głosem w obszarze mentalnym, fizycznym na poziomie ciała i energetycznym.

Linki: https://www.facebook.com/profile.php?id=61553242186706

W rodzicielskim kręgu 

Ty, Człowiek którego znasz, czujesz, widzisz w lustrze, jest częścią większego planu.
Jeśli na swoje życie spojrzysz z perspektywy Istoty energetycznej jaką jesteś, to relacje z naszymi dziećmi zyskają zupełnie inne światło. Kim wtedy jesteś dla swoich dzieci, jaką rolę odgrywacie dla siebie nawzajem?

Będąc w doświadczeniu matki adopcyjnej poszukiwałam głębszego niż biologiczny sensu naszego wspólnego istnienia tutaj w tym ziemskim planie. Dziś wiem, że nie jesteśmy ze sobą przypadkowo. Wiem po co się spotkaliśmy w tym życiu i takiej konfiguracji. Wiem jakie role mamy wzajemnie do spełnienia. I do takiego spojrzenia na Twoje Rodzicielstwo zapraszam Cię w czasie tego Kręgu.

Linki:
https://www.facebook.com/share/p/rncC3AKRJjaNHJ2c/

https://www.facebook.com/share/v/22Jqff8zvf8xMSHc/