Aleksandra Leidicke i Seksualność Mamy i Joga Nidra

Aleksandra Leidicke

Jestem psychologiem, pedagogiem i edukatorką seksualną. Wiele lat pracowałam z dziećmi i młodzieżą, ale gdy zostałam mamą poczułam wołanie i potrzebę, by wspierać Kobiety. Jestem marzycielką i robię wszystko, by urzeczywistniać swoje marzenia. Kiedyś rzuciłam wszystko i ruszyłam w podróż, która wciąż trwa. Uwielbiam pracę z ludźmi i energię podczas kobiecych spotkań. Tworzę projekt Kwiat Mokoszy, który wspiera mamy. Ze mną odkryjesz na nowo swoją seksualność, kobiecość i nauczysz się korzystać z energii seksualnej, by dała Ci siłę i moc kreacji. Wspieram Kobiety, w osiąganiu dobrostanu psychicznego, by żyło się im lepiej. Pomagam też odpoczywać, prowadząc sesję Jogi Nidra, czyli głęboką relaksację. Moją misją jest stworzenie wspierającej się Wioski Mam. Organizuję warsztaty i wyjazdy dla Mam, także z opieką dla dzieci. Interesuję się słowiańską mitologią i folklorem, wkrótce zostanę instruktorką gimnastyki słowiańskiej. Wierzę w moc Kręgu Kobiet i siłę Siostrzeństwa, a także w to, że do wychowania dziecka potrzeba całej wioski. Prywatnie jestem żoną, mamą dwóch dzikich, wielojęzycznych córek i podróżniczką.

Seksualność Mamy

Mamo zapraszam Cię na warsztaty skierowane specjalnie do Ciebie. Będziemy rozmawiać o naszejseksualności, cielesności i kobiecości, a także o przyjemności. O tym jak łączyć rolę mamy z byciem kobietą i partnerką. Podczas warsztatów ukochamy swoje ciała i podziękujemy im za to, jakie są wspaniałe. Pobudzimy swoją kobiecość, która czasem ukrywa się pod nadmiarem obowiązków i zmęczeniem. Porozmawiamy o przyjemności, o tym jak nauczyć się brać, jak sprawiać ją sobie samej i dlaczego to tak ważne! Rozpalimy w sobie ogień, który, zwłaszcza w początkowych miesiącach/latach macierzyństwa, potrafi przygasnąć. Jesteś gotowa by wrócić do siebie? A może chcesz na nowo odkryć swoją KOBIECOŚĆ i SEKSUALNOŚĆ? Zapraszam!

Czas trwania: 1,5h

Joga Nidra

Czy bywasz zmęczony/a i w sumie nie umiesz odpocząć, bo zawsze jest coś do zrobienia, zawsze w głowie masz gonitwę myśli? Czy zdarza Ci się za mała ilość snu? Czy chcesz znaleźć sposób na prawdziwy odpoczynek? A może po prostu chcesz doświadczyć Jogi Nidry? Zapraszam Cię na praktykę, będzie to głęboka relaksacja, która wprowadza umysł w stan między jawą a snem. Ty właściwie nic nie musisz robić, wystarczy, że się położysz, zamkniesz oczy i dasz się poprowadzić. Joga Nidra jest praktycznie dla każdego, nie da się jej zrobić „nie tak”, weźmiesz z niej to, co akurat Ci potrzebne. Skontaktujesz się ze sobą i ze swoim ciałem, odpoczniesz, zrelaksujesz, nabierzesz siły, uspokoisz – sprawdź, czy to praktyka dla Ciebie i co Ci da! Zabierz ze sobą matę, możesz też wziąć poduszkę i kocyk.

Czas trwania: 60 minut

https://www.instagram.com/kwiat.mokoszy?igsh=YW1qYzdhcW92eWRz

https://www.instagram.com/kwiat.mokoszy?igsh=YW1qYzdhcW92eWRz

https://www.facebook.com/profile.php?id=100092754247132