Radosław Świt i Żywe Muzeum Instrumentów

Radosław Świt– Żywe Muzeum Instrumentów
Zapraszam w podróże niewerbalne, czucie Ja, muzykę, własne tworzenie instrumentów, bębnów, gongów, mis himalajskich i innych. Prezentuję „Błękitną Lagunę” praktykowanie Światła i Kreacji w teraz .
Po co ja to robię ? Robię to, gdyż cenię sobie życie wśród wspaniałych ludzi, gdy otwieramy się na świadomość Miłości, Wdzięczności i Akceptacji.
– Realizuję koncerty relaksacyjne indywidualne i grupowe, puje gongowe, masaż dźwiękiem bębnów szamańskich, muzyczny dotyk wachlarzami „do – swa” – Niosę teorię i praktykę „Błękitna Laguna” budującą otoczenie Miłości i Obfitości. – Prowadzę warsztaty budowania samo harmonizującej przestrzeni muzycznej. – Można u mnie zamówić instrumenty robione ręcznie i z intencją, bębny i grzechotki szamańskie skóra lub wege z membranami syntetycznymi, gongi okrągłe i rurowe, misy , dzwony do tworzenia muzyki i dla celów terapeutycznych, drążone muszle, grające rogi kozie, tingsze i dzwoneczki w najróżniejszych kształtach i wielkościach, łuki tradycyjne (średniowieczne) u mnie przeznaczone do strzelania zen. – Wszystkie wymienione wyżej instrumenty można osobiście wykonać na moich warsztatach pod Warszawą w Dziecinowie. Intencyjne wykonanie Instrumentu może być wspaniałą osobistą wędrówką , czasem nie zawsze najłatwiejszą, za to dającą intensywne doświadczenia. Jest to proces własny, symetryczny do aktualnych przeżyć wewnętrznych, daje też możliwość dosłownego przekucia różnych emocji czy wspomnień w nową piękną intencję. Ręcznie wykonany instrument zespala się z taką pozytywną intencją , która działa dla nas szczególnie korzystnie, a może też budująco wpływać na inne osoby np. misa „Miłość” lub dzwon „Zdrowie” Większość warsztatów da się zrobić na łonie przyrody . – Rodzenie bębnów organizuję u siebie oraz w Ośrodkach Rozwoju. – Zapraszam na zwiedzanie kuźni, oraz pracowni ręcznego wykonywania instrumentów dawnych, z amatorską strzelnicą łuczniczą oraz Sali relaksacyjnej z „Żywym Muzeum Instrumentów”. W ramach żywego muzeum instrumentów udostępniam dzieciom i dorosłym liczne instrumenty z całego świata do delikatnego grania. Instrumentami relaksacyjnymi i transowymi można również masować się w parach. Czasem w muzeum pojawiają się lalki:). Pracownia i instrumenty do zwiedzania znajdują się w Dziecinowie pod Warszawą, natomiast z „żywym muzeum” podróżuję również po naszym pięknym kraju. W pracowni i na stoisku istnieje możliwość budowania prostych instrumentów z dziećmi.