Patrons of Light

Patrons of Light

Karolina Drela i Armin Gajdzik „Partons of Light”

Od wielu lat zajmujemy się pracą energetyczną z kryształami, od praktyków i specjalistów zajmujących się kryształami poznawanych na międzynarodowych giełdach minerałów uczyliśmy się podstaw. Praktycznie od zawsze szło to w parze z przekazywaniem tej wiedzy dalej, uświadamianiem ludzi wokół nas. Tworzyliśmy talizmany dla siebie i bliskich nam osób, jeszcze nieświadomie układaliśmy mandale kryształowe i układaliśmy kryształy na naszych ciałach w celach energetyczno-terapeutycznych. Najpierw intuicyjnie- nieświadomie, później krok po kroku odkrywaliśmy przez doświadczanie cudów tę niesamowitą wiedzę. Widzieliśmy efekty działań energii kryształowych w naszym życiu, zestawialiśmy z tym, co już wiemy o pracy energetyczniej w ogóle i poczuliśmy powołanie do tego, by wyjść z tą wiedzą i doświadczeniem i magicznymi wyrobami do ludzi.

Dlatego właśnie oficjalnie zaczęliśmy działać pod marką „Patrons Of Light”. Na co dzień przekazujemy wiedzę na temat kryształów, tworzymy kryształowe miejsce mocy, energetyczny szpital dla straumatyzowanych kamieni, które regenerują się i dochodzą do swej pełnej mocy oraz wykonujemy  wysokoenergetyczną biżuterię z kamieni naturalnych, darów natury. Ponieważ wiemy, jak ważna jest energia danego kryształu, pozyskujemy najczystsze energetycznie, wydobywane z szacunkiem często przez naszych znajomych okazy różnych minerałów. To wszystko są nasi bracia, wspaniałe istotki uczące i wspierające ludzi w drodze zwanej życiem.

Patroni Światła to Kryształy – my jesteśmy niejako ich wysłannikami. Dlatego prócz tworzenia potężnej i czystej energetycznie biżuterii – dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem z innymi ludźmi. Czujemy misję by promować tę wiedzę wśród świadomych ludzi.

Zapraszamy