Piotr Koziol i Jak Uwolnić Talenty

Piotr Koziol

Fundacja „Kwitnące Talenty”. Naszą misją jest  pomoc ludziom w odkrywaniu i rozwijaniu ich talentów. Tworzymy przestrzeń i miejsce do odkrywania i rozwijania talentów poprzez budowanie możliwości, doświadczanie i eksperymentowanie oraz budowanie sieci współpracy dla rozwoju nowoczesnej i mądrej edukacji. Wierząc w pozytywne efekty pracy, szukamy coraz lepszych rozwiązań.

Zespół Fundacji Kwitnących Talentów dzięki swojej kreatywności i profesjonalizmowi w tworzeniu atrakcyjnej oferty buduje kolorową atmosferę, która niczym pełne energii słońce jest podstawą do wzrostu, by talenty naprawdę zakwitły. W swojej pracy uczymy pracy nad sobą, doradzamy w tworzeniu własnej ścieżki życiowej, pomagamy dotrzeć do swoich predyspozycji, wzmacniamy poczucie własnej wartości, docieramy do kluczowych kompetencji młodych osób, by odkryte talenty rozkwitły i szczęśliwe działały z prawdziwą pasją.

Spotkanie poprowadzi Piotr Koziol, który z pasją i zaangażowaniem od 21 lat wspiera w odkrywaniu i rozwijaniu talentów. Wierzy, że wszyscy ludzie mają talenty i naturalny potencjał. Wyzwaniem jest do nich dotrzeć oraz je rozwinąć. Tym właśnie się zajmuje. Pomógł już 2317 osobom uwolnić talenty w procesie minimum pół roku. Od 11 lat prowadzi Fundację Kwitnące Talenty i Talentownię, czyli w miejsce rozwoju w Opolu. Przebył długą drogę rozwojową od osoby zagubionej do człowieka, który zna wiele odpowiedzi.

Jak uwolnić talenty ?

Zaproszę wszystkich uczestników warsztatów do spotkania i podróży przez talenty i potencjał do odnalezienia własnej i wyjątkowej drogi. Zastanawiasz się, co robić w naszym życiu? Poszukamy swojego prawdziwego powołania? Spróbujemy odnaleźć odpowiedź na pytanie: Jaka jest Twoja życiowa misja? Podzielę się inspiracją oraz konkretnymi narzędziami.

Przedstawię wiele autentycznych historii oraz praktyczne rozwiązania dotyczące 34 talentów wg Instytutu Gallupa, Dynamiki Talentów, czy DISC Profile, które można zastosować od razu na drodze swojego życia. Poza tym, zaproszę do spróbowania doświadczeń zaproponowanych przez Ricka Jarrowa w Antykarierze, czyli w poszukiwaniu pracy życia.