Jasza Christalach i Human Design

Witajcie!

Przybywam do Was, by podzielić się moim doświadczeniem związanym z Wiedzą Human Design, czyli odkrywaniem tego, co zapisane jest w naszym Kodzie Genetycznym. Zajmuję się badaniem tej nauki od 2017 roku i z każdym dniem odkrywam coraz to nowe potencjały mojego ziemskiego Pojazdu, Awatara . Każdy z nas przybył tu, by doświadczać swojej wyjątkowości, jednak rzeczywistość jaka nas otacza, nie zawsze wspiera unikatowe dary, z którymi się rodzimy. Od momentu poczęcia a nawet,  gdy  jeszcze jesteśmy w Łonie Matki,  poddawani jesteśmy silnemu programowaniu przez środowisko w którym żyjemy, narzucany jest nam system wierzeń, przekonań itp. Do siódmego roku Życia zapominamy, po co tu jesteśmy i podporządkowujemy się Systemowemu Matriksowi, którego zadaniem jest produkcja ludzkich robotów/ niewolników własnych przekonań; umysłów itd.

Human Design jest jak czerwona Pigułka, która zrywa zasłonę iluzji i ukazuję nagą prawdę, która nie zawsze jest przyjemna, ale jest taka jak i tu zacytuję Ewelinę Stępnicką „ Nie jesteś błędem do naprawienia, tylko cudem do odkrycia”.

Dla mnie Human Design jest potężnym narzędziem do samopoznania. Wiedza ta jest syntezą dotychczasowych nauk zarówno starożytnych jak i tych nowoczesnych między innymi:

·  I-ching 64 Hexagramy = 64 Kodony Dna

·  System Hinduski Czakr 

·  Drzewo Życia Kabalah

·  Astrologię ( znaki zodiaku)

·  Genetykę 

·  Fizykę Kwantową

Trochę o mnie:

Jasza Christalach (Michał Wolicki) szczęśliwy mąż i ojciec; badacz; poszukiwacz i weryfikator prawdy, alchemik w kuchni i nie tylko 😀  , marzyciel, uzdrowiciel, podróżnik przez czasoprzestrzeń  „Maestro de todo profesor de Nada” (mistrz od wszystkiego profesor od niczego ):D .Według Human Design Manifestujący Generator  1/3 (dedektyw/męczennik) Prawo Kątny Krzyż Inkarnacyjny Prawa  2.

Więcej informacji dowiecie się na mojej Prelekcji podczas Festiwalu, gdzie chętnie odpowiem na Wasze pytania. Zanurzymy się w nieznane, by odkryć siebie na nowo. Zapraszam Was z Całego Serca.

Przybędę do Was z Przepięknej Wyspy Kanaryjskiej La Palma. Do zobaczenia  Marzyciele, Podróżnicy.

Bądźmy zmianą, którą chcemy zobaczyć w Świecie.