Michał Wolicki i Human Design

Witam  Was,

nazywam się Michał Wolicki, Manifestujący Generator,  1/3 Podróżnik, Poszukiwacz Prawdy, Marzyciel, Alchemik, Artysta, Kreator. W 2017 roku natrafiłem na system o tajemniczej nazwie Human Design. Od tamtej chwili zacząłem zgłębiać jego tajniki oraz stosować go w swoim życiu. Do tej pory jest to najbardziej zaawansowane narzędzie do poznania Siebie. Zawiera w sobie wiele nauk, zarówno tych starożytnych, jak i tych nowo poznanych. Jest to system, który łączy te nauki i je systematyzuje. W jego skład wchodzi:

  • I Ching (64 Kodony DNA)
  • Kabała(Drzewo Życia)
  • Hinduski System Czakr
  • Fizyka Kwantowa 
  • Genetyka 
  • Astrologia (Znaki Zodiaku)

W bardzo łatwy sposób, znając naszą datę i godzinę urodzenia, możemy sprawdzić jakie drzemią w nas potencjały oraz poznajemy nasze słabości, które de facto stają się naszymi sprzymierzeńcami, w myśl „Nie Jesteś Błędem Do Naprawienia, Tylko Cudem Do Odkrycia” (Ewelina Stępnicka).

Jest w nas wiele programów, których nie jesteśmy świadomi,  jednakże one także wpływają na nasze życie, ponieważ do 7 roku życia, jako dzieci, jesteśmy programowani przez naszych najbliższych np.  rodziców oraz nasze najbliższe środowisko. Naukowcy dowiedli, że umysł dziecka do 7 roku jest jak gąbka, która chłonie wszystko, z czym się spotyka w życiu. Jest to mechanizm natury, który pozwala nam na poznanie otaczającego nas świata i nauczenie się jego mechanizmów, tak byśmy w późniejszym życiu  mogli prawidłowo funkcjonować.

Jak By wyglądało Twoje Życie Jeśli Twoi Rodzice Otrzymali Wraz Z Twoimi Narodzinami  Instrukcję Obsługi  Twojej Istoty.