Marzena Kaczmarek i Dzierganie to Medytacja

Marzena Kaczmarek

Jest mówczynią motywacyjną, z wykształcenia – nauczycielką, terapeutką zajęciową, a z zamiłowania utalentowaną rękodzielniczką. Ukończyła ośmiotygodniowy kurs uważności MBSR (Mindfulness Based Stress Reduction) oraz Sex and Love School – trening rozwoju osobistego w obszarze seksualności.

Prowadziła animacje dla dzieci i dorosłych podczas ogólnopolskich wydarzeń, takich jak: Survival Mania, Letni i Zimowy Festiwal Witalny, XVII Ogólnopolski Puchar w Karate Tradycyjnym oraz szkolenia dla nauczycieli CEN w Gdańsku. Była członkinią w łódzkich zespołach muzycznych: Ars Temporis i Good News Singers. Zdjęcie jednego z jej pastelowych obrazów znalazło się w kalendarzu Spirala z 2018 roku. Wystąpiła w teledysku Back To The Ocean „Planeta Miłości” . Debiutowała grą na perkusji podczas Europejskiego Festiwalu Kobiet Aktywnych w Łodzi w 2016 roku.

Publikowała teksty na blogu dla ekorodziców Dzieci są ważne

https://dziecisawazne.pl/author/marzena-kaczmarek/

Wystąpiła w teledysku Back To The Ocean „Planeta Miłości”. https://www.youtube.com/watch?v=NZmZVb4EgWM

Kocha podróżować. Była w Anglii, Bułgarii, Słowacji, we Włoszech, Belgii, poleciała na Oahu (Hawaje). Zwiedza też Polskę i robi to, kiedy tylko może. Wiosną często chodzi z lornetką, bo uwielbia obserwować ptaki. Zbiera zioła i wykorzystuje je w kuchni i kosmetyce. Gra na bębnach i perkusji, pisze, tańczy, czyta książki, ale tylko te papierowe, maluje obrazy suchymi pastelami, dzierga. Docenia cuda codzienności: wschody i zachody słońca, pachnące kwiaty, wiatr, chodzenie boso po tym wyjątkowym, pachnącym, pełnym życia dywanie utkanym przez Przyrodę: w zioła, kolorowe kwiaty i zieloną trawę. Kocha w deszczu biegać boso i kąpać się w promieniach porannego słońca. Nie liczy czasu, zwłaszcza kiedy czuje zapach Natury. Słucha dźwięków ciszy i głosu swojego serca. Czasami lubi robić NIC. Spełnia swoje marzenia.

Prowadzi działalność nierejestrowaną i zaprasza do swojej przestrzeni w mediach społecznościowych Dziergane z Miłością

https://www.facebook.com/Dziergane-z-Mi%C5%82o%C5%9Bci%C4%85-r%C4%99kodzie%C5%82o-inspirowane-Natur%C4%85-128512199380678

Jej Misja:

„Rozwijam skrzydła na swoich zasadach: jestem sobą i Miłością maluję Życie. Działam zgodnie z kobiecym cyklem menstruacyjnym i porami roku, podążając za intuicją. Uwrażliwiam na piękno i szacunek do Natury.

WERNISAŻE/WYSTAWY:

  • Europejski Festiwal Kobiet Aktywnych, Łódź – luty 2016,
  • Dom Kultury „Wyspa Skarbów GAK”, Gdańsk – listopad 2022,
  • Tkaniny Barwione Naturą, w ramach projektu stypendialnego Katarzyny C. Marciniak „ Natura i jej ślady”,
  • Pierwsza Wystawa Dzierganych Miniatur, Sopot – październik 2022. ( Finisaż – 19.11.2022)

Podczas Festiwalu wygłosi wykład: „Dzierganie jest jak medytacja. Jestem tu i teraz. Jestem i to wystarczy”, a także poprowadzi warsztat „Jak zadbać o mózg w naturalny sposób, aby wspierał nas w życiu prywatnym i zawodowym”(warsztat płatny).

DZIERGANIE, MALOWANIE, MAJSTERKOWANIE, MUZYKOWANIE . . . JEST JAK MEDYTACJA

– motywująco – inspirujący wykład interaktywny, czyli:

  • Dobroczynny wpływie pasji/hobby na organizm ludzki”.
  • Jak profesjonalnie, legalnie i zgodnie z prawem dorobić do domowego budżetu – kilka słów o działalności nierejestrowanej”.
  • Gimnastyka mózgu – naturalne sposoby na wzmocnienie pamięci, koncentracji, motywacji, kreatywności, poczucia własnej wartości”.

KONTAKT :