Mariusz Bocian i Moc i Wrażliwość

Mariusz Bocian Warsztat dla mężczyzn „Moc i Wrażliwość”
My, mężczyźni, jesteśmy fundamentem, który tworzy przestrzeń dla kobiet i rodziny. Przejdziemy więc przez szereg doświadczeń, które zbudują nas, po to, aby lepiej radzić sobie z tym na co dzień…

Męskość buduje się przez wyzwania. Wyzwania, podczas których nie odpalają nam się mechanizmy przetrwania, a zarazem nie jest nam „milusio i cieplusio”, są dla mężczyzny najcenniejszymi przeżyciami.

Warsztat jest doświadczeniem wykorzystującym pracę z ciałem, oddechem, świadomością, ruchem, energią. Spotykamy się jak równy z równym, otwierając męskie serce i budząc się do życia.

Jeśli więc jesteś gotowy zbudować się w męskich jakościach, zyskać większą jasność i klarowność w życiu … to wydarzenie jest dla Ciebie.

O Mariuszu:
Wspiera mężczyzn i pary, które są gotowe na zmianę. Robi to poprzez różnorakie warsztaty, wyprawy i program Żywe Związki, które mają na celu odzyskanie kontaktu z własną mocą, wrażliwością, realizując wewnętrzną prawdę.
Praktyk. To w czym wspiera innych, przeszedł we własnym życiu. Realizuje się w rodzinie i w relacji z Ewą. Ojciec Noego (3l.), Emanuela (7msc.), ojczym Poli (11l.) i Mateusza (13l.). Miłośnik natury, podróżowania kamperem, żywego życia.
Wykorzystuje pracę z ciałem, oddechem, tantrę, bioenergetykę, psychologię zorientowaną na proces, ustawienia systemowe i archetypowe, dialog z głosem (Voice Dialogue), szamanizm, intuicję i przede wszystkim – widzenie wgłąb drugiego człowieka.