Ewa Sulej i Mariusz Bocian i Żywe Związki

Ewa – Droga, którą przeszłam i którą idę wciąż otwiera moje serce na czucie. Czucie siebie i drugiej osoby, tego z czym jest. Moją pasją jest wnikanie. Wnikanie głębiej. Widzenie i rozumienie tego, co stoi za trudnościami, których doświadczamy, z czym się miotamy, czemu nam się one przydarzają w życiu.

Jestem pasjonatką świadomego wzrastania w związku. Pracuję z emocjami, ciałem i świadomością, wykorzystując psychologię zorientowaną na proces, ustawienia systemowe, dialog z głosem, tantrę, pracę z ciałem, energią, intuicją, i wiele innych. Prowadzę warsztaty „Żywe związki”, kobiece kręgi i sesje indywidualne. Więcej możecie przeczytać na stronie zywezwiazki.pl. i fan page’u, który prowadzę

www.facebook.com/zywezycie

Mariusz – W swojej pracy wykorzystuję własne wieloletnie doświadczenie i pracę warsztatowo-terapeutyczną (ponad 1000 godzin sesji i pracy własnej), pracując z emocjami, ciałem i świadomością, wykorzystując psychologię zorientowaną na proces, ustawienia systemowe i archetypowe, pracę z ciałem, oddechem, tantrę, bioenergetyką, dialog z głosem (Voice Dialogue), szamanizm i intuicję. Jestem pasjonatem odkrywania męskości i żeńskości w sobie i wszystkich aspektach życia. Porzuciłem bezpieczne, wygodne życie w pracy informatyka na rzecz życia w pasji i realizacji swojego powołania. Jestem ojcem Noego (1l.) i ojczym Poli (9l.) i Mateusza (11l). Otwieram ludzi i organizacje na życie zgodne z ich wewnętrzną prawdą realizując swoją misję poprzez projekt http://reinvention-movie.com, którego jestem inicjatorem, a także z moją kobietą, Ewą, prowadzę warsztaty dla par i tworzę społeczność – ekowioskę (http://zywezycie.pl).