Magdalena M. Zielińska i Poród Pierwotny

Dr Magdalena M. Zielińska

Poród pierwotny

Jak wyglądał kiedyś poród? Czy naprawdę był niebezpieczny? Jeśli tak, to skąd brało się to zagrożenie?
Jak kiedyś rodziły kobiety? Co wiemy, o porodzie i co mówi o nim nauka, a co medycyna? Skąd się biorą powikłania w porodzie?
Na te i na inne pytania odpowiem podczas mojego wykładu. Opowiem też, jak mądre jest nasze kobiece ciało, jak wraz z dzieckiem współpracują i siebie wspierają.

Nazywam się Magdalena Zielińska, jestem doktorem nauk biologicznych po studiach biotechnologicznych i muzykiem instrumentalistą (wiolonczela).
Po urodzeniu pierwszego dziecka zainteresowałam się tematem porodu pod kątem naukowym. Swoimi przemyśleniami  i wnioskami dzielę się na blogu „Siłami Natury” i na stronie Fb „@Siłami Natury – dr Magdalena M. Zielińska”.
Ukończyłam Akademię Wsparcia Okołoporodowego organizowane przez Stowarzyszenie DOULA w Polsce, by móc profesjonalnie wspierać kobiety w ciąży, porodzie i połogu.
Prowadzę konsultacje indywidualne, sesje uwolnienia traumy porodowej, a także daję wykłady na szkole rodzenia. Jako doula towarzyszę kobietom w przygotowaniu do macierzyństwa i wspieram je podczas porodu i połogu.
Prywatnie jestem kobietą kochającą naturę, żoną wspierającego męża i mamą trójki dzieci, z czego młodszą dwójkę przyjęliśmy w domu na nasze ręce.
Kontakt:
IG @silaminaturypl,
Fb:  Siłami Natury – dr Magdalena M. Zielińska,
blog: silaminatury.pl
mail: magda@silaminatury.pl