Magdalena Krajewska i Masaż Shiatsu

Magdalena Krajewska i Masaż Shiatsu

Zapraszamy na masaż SHIATSU – dawną japońską sztukę profilaktyki i uzdrawiania zwaną „akupunkturą bez igieł”.

Wykonuje się łagodnym dotykiem i/lub naciskiem kciukami, palcami, dłonią, stopą i kolanem na punkty („tsubo”) na całym ciele wzdłuż linii przebiegu meridianów (kanałów energetycznych).

Masaż SHIATSU przynosi równowagę energetyczną i odzyskanie zdolności naturalnego samoleczenia.

Regularnie praktykowany, zapobiega gromadzeniu się stresu i napięć w ciele, zmniejszając możliwości rozwijania się wielu dolegliwości.

To technika holistyczna, wpływająca na poziom fizyczny, emocjonalny, psychiczny i duchowy

Poprawia również jakość komunikacji w rodzinie i społeczeństwie.

Masaż SHIATSU wykonuje się w ubraniu, zwykle na macie na podłodze.

Na Festiwalu woluntariusze z „Klub Shiatsu Family” zaprezentują przykładową sekwencję opracowaną przez założyciela klubu Stefana Poprawę ( www.stefanvita.org ).

Będzie też można skorzystać z pokazowych / indywidualnych sesji podczas całego Festiwalu.

Sekwencja „Klubu Shiatsu Family” jest możliwa do wykonania przez wszystkich (dzieci od 13 roku życia), zawód, predyspozycje lub ogólne doświadczenie z masażem. Jest korzystna zarówno dla osoby masowanej jak i masującej.

Zachęcamy do regularnego udziału w spotkaniach „Klubu Shiatsu Family” w różnych miastach w Polsce i regularnej praktyki pogłębiającej świadomość i jakość naszej komunikacji w oparciu o uważność, wrażliwość i empatię.

Spotkania odbywają się w oparciu o donację (dobrowolne i dowolne opłaty). Harmonogram spotkań dostępny na profilu Klub Shiatsu Family