Jolanta Adach i Żywe Pożywienie

Jolanta Adach – zwolenniczka zdrowego stylu „dożywiania” organizmu, którego podstawą są surowe owoce i warzywa, w myśl zasady: „Niechaj pożywienie będzie lekarstwem, a lekarstwo pożywieniem”. Stara się również zwracać uwagę ludzi na czystość i jakość wody, którą piją oraz na to, jak bardzo istotne jest uzupełnienie spożywania zdrowych, żywych produktów natury  czystą, zdrową, żywą wodą. 

Od lat interesuje się także ziołolecznictwem i naturoterapią. Propagatorka powrotu do natury i bycia na co dzień blisko niej. Zakochana stylu życia o jakim opowiadają książki Vladimira Megre „Dzwoniące Cedry Rosji”.

Właścicielka dwóch psów – Irona i Maiden, mieszańców chartów perskich – Saluki, przywiezionych z qatarskiej pustyni, które otrzymały imiona po jej ukochanym zespole muzycznym. Dogoterapeuta i instruktor szkolenia psów. Wspólnie ze swoimi psami prowadzi zajęcia z  dogoterapii, zarówno z dziećmi jak i osobami dorosłymi, głównie niepełnosprawnymi.

Współzałożycielka małej Kobiecej Społeczności o nazwie Sławjanki, utworzonej po to, aby każda z należących do niej kobiet mogła znaleźć tam azyl od codziennej, zewnętrznej rzeczywistości, jednocześnie mając możliwość dzielenia się pozytywną energią.

Kocha konie, góry i kulturę słowiańską. Niedawno udało się jej spełnić jedno z największych marzeń, zamieszkać na stałe z dala od cywilizacji i rozpocząć proces usamodzielniania i uniezależniania się od systemu. 

https://www.facebook.com/Slawjanki

https://www.facebook.com/groups/318404996040751

https://www.facebook.com/HabeoCanem

https://www.facebook.com/jolanta.adach/