Joanna Rumińska i Seksualność Rodziców

Joanna Rumińska i Seksualność Rodziców

Jestem dietetykiem, psychologiem i seksuologiem. Jako psycholog seksuolog pracuje w nurcie systemowym, ale często łącze różne podejścia terapeutyczne. Uważam, że każda osoba posiada wszystkie zasoby, aby pokonać swoje trudności. Jestem po to, aby je odnaleźć i nauczyć Cię z nich korzystać w granicznych sytuacjach, które stają na Twojej drodze. Przeprowadzam przez proces akceptacji trudności i wprowadzam w proces zmiany. Uważnie słucham i zbieram wnikliwy wywiad poruszający wszystkie sfery życia, łącze swoje umiejętności, aby mieć szeroki holistyczny obraz człowieka, z którym współpracuję.
Wykształcenie:
Uniwersytet Medyczny Poznań, wydział Lekarski II, kierunek: Dietetyka Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu, wydział: Nauk Społecznych kierunek: Psychologia specjalność; Kliniczna Uniwersytet SWPS Poznań : Seksuologia praktyczna
Grupa Spotkanie – ukończenie szkoły Analizy Transakcyjnej 
WTTS – Ukończenie kursu podstawowego szkoły systemowej 
Ukończenie kursów:
Zastosowanie Ziół w leczeniu dzieci i dorosłych.
Terapia chorób pasożytniczych- niefarmakologiczne metody leczenia.
Aromaterapia kliniczna a układ nerwowy – zastosowanie olejków eterycznych w leczeniu dzieci i dorosłych.

Członkini Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej

Wykład Seksualność Rodziców

Kiedy pojawia się na świecie nasz upragniony maluszek pewna część można powiedzieć znika bezpowrotnie, wchodzimy na inny poziom związku. Niestety nie każdy potrafi poradzić sobie z tą zmianą. Część, która najbardziej cierpi to pożycie małżeńskie / partnerskie. Jak kochać się, gdy w sypialni pojawia się 3 osoba? O tym chciałabym Wam opowiedzieć, co zrobić, aby rozbudzić seksualność sprzed dzieci i czy w ogóle jest to możliwe.