Janusz Wawrzyniak i Arkadiusz Kadzewski i Krąg Męski

Janusz Wawrzyniak i Arkadiusz Kadzewski i Krąg Męski

Janusz Wawrzyniak

Jestem spełnionym ojcem dwójki cudownych dzieci Filipa i Zoi, mężczyzną, który ciągle poszukuje Siebie i odkrywa siebie na nowo. W moim życiu sport był prawie od zawsze i towarzyszył mi i kształtował mnie jako człowieka i dawał mi sens życia, inspiracje i również zarobkowanie. Takim obszarem są również nieruchomości w różnych odsłonach.

A najbardziej mi bliski rozwój osobisty który intensywnie mnie porusza i rozwija. Byłem uczestnikiem wielu warsztatów, wielu spotkań i ustawień.  Ukończyłem Akademię Trenerów Mentalnych Jakuba B. Bączka i rozpocząłem swoją pracę jako trener mentalny. Zapraszam Cię do swojego świata, męskiego z uszanowaniem skąd pochodzimy, co nas ukształtowało i co jest dla Nas ważne.

Arkadiusz Kadzewski

46 letni mężczyzna, mąż, przedsiębiorca, trener mentalny, chemik z wykształcenia, zawodowo kierownik produkcji.

Obdarowuje energią i otrzymuje energię podczas rozmowy z drugim człowiekiem. Lubię być TU i TERAZ, medytować. Uwielbiam wyzwania, które inspirują do wyboru najlepszego rozwiązania.

Jestem facetem wrażliwym, empatycznym, trochę romantyk, trochę marzyciel. Czasem zdarzy się, że mi się po prostu nie chce i właśnie wtedy TO robię. Z zamiłowania majsterkowicz i projektant 3D.

Poprowadzą Krąg w sobotę. Krąg trwa 3-4h.