Jani Płaczek i Magia Intencyjnych Spódnic

Jani Płaczek i Magia Intencyjnych Spódnic

Jestem osobą dzielącą się własnym doświadczeniem, wiedzą, umiejętnościami. Moja intuicja pozwala mi na swobodne posługiwanie się własnymi zasobami dla dobra drugiego człowieka. Ukończyłam ATE w Krakowie, Roczny Staż w ITG, Studia Arte UŚ Cieszyn, Kurs Taniec i terapia metodą Anny Halprin Art Process.

W swojej przygodzie rozwojowej ciągle szukam odpowiedzi na trudne pytania. Doświadczam i obserwuję wpływ energetyczny spódnic na zmiany w życiu. Kreuję i tworzę wyjątkowe, niepowtarzalne spódnice i sukienki z naturalnych tkanin.

Dzielę się mądrością wewnętrzną i wiedzą zgromadzoną podczas lat poszukiwań swojej kobiecej mocy i prawdy o sobie. Odkrywam i doświadczam siebie każdego dnia jako kobieta artystka, twórczyni.

Jani na Festiwalu opowie o Magii Intencyjnych Spódnic

W tym, co nosimy na sobie jako Kobiety, możemy zawrzeć nasze pragnienia, fantazje, intencje. Kiedy nosisz długą spódnicę, rozszerza się potencjał seksualny, twórcza energia i kobieca Moc. Zgodnie z tradycją energia w ciele kobiety unosi się od dołu do góry, ta wznosząca się energia przyciąga do wewnątrz, jest siłą dośrodkową i nieodpartą… poprzez ruch spódnicy, tą miękką falą, otwieramy się na mądrość, symulując kręgi wyznaczające jej drogę, zagarniamy energię Ziemi do siebie. Długa spódnica czy suknia faktycznie nas spowalnia, poruszamy się w niej spokojniej, otula delikatnie biodra i dzięki temu, że na dole jest szersza daje fantastyczne możliwości ruchu bez ograniczeń. Magia, tajemnica, emanacja kobiecości, chowają, skrywają przed wzrokiem, chronią, tworzą swojego rodzaju Krąg ochronny.

Co będziemy kreować?

Co dla siebie możesz w całej magicznie otwierającej na nieznanie przygodzie znaleźć? Czego doznać, doświadczyć, poczuć? Żadnych zadań, oczekiwań, ważne jest samo doświadczanie i bycie. Będziemy kreować Intencyjną Spódnicę, spróbujemy stworzyć coś wyjątkowego.

Pochylimy się nad twoimi intencjami, czego pragniesz dla Siebie i co chcesz nieść światu. Poprzez wizualizację, przeniesienie obrazów na papier, spróbujemy zmaterializować intencję.

Twoja spódnica będzie płynąć z Tobą przez życie. Stworzymy ją tak jak w Twojej duszy gra. Wybierzemy kolory, które uzupełniają intencję. Jeśli masz swoją ulubioną spódnicę i chcesz nadać jej nowe życie teraz jest na to czas, stworzymy to wspólnie. Skupimy się na odczuwaniu świata za pomocą ruchu i przede wszystkim kontaktu z naturą. Stworzysz swoją spódnicę i napełnisz się energią, która wesprze Cię w osiąganiu tego, co dla Ciebie ważne. 

Tworzenie spódnicy intencyjnej jest procesem… może się zmieniać, mogą dochodzić nowe elementy, jak energia płynie. Ty decydujesz co nanosisz, co do Ciebie przemawia… zapewne będzie to trwać stale.. Na warsztatach stworzymy projekt spódnicy, dostępne będą kartki i kredki, kawałki materiałów, koraliki, nici, wełna, paciorki.