Ina Kubas i Akupresura, Moksoterapia i Qi Gong

Dr Ina Kubas – lekarka medycyny chińskiej, szamanka, nauczycielka. Szczęśliwa kobieta, matka 5-letniej Poli, wizjonerka Nowej Ziemi. Prowadzi portal pod nazwą „Magia Życia. Magia Miłości” o kreacji własnego życia poprzez energię miłości.
Swój rozwój osobisty rozpoczęła w 2013 roku od medycyny chińskiej, której zrozumienie otworzyło jej patrzenie na świat z innej perspektywy. Od tamtego czasu nieustannie pogłębia swoją wiedzę i praktykę w tym obszarze pod nadzorem bliskich jej sercu Mistrzów i Nauczycieli, wybitnych praktyków z Izraela, Holandii, Chin, Francji, Australii, Polski. 

Od 2017 roku nieustannie zgłębia praktyki szamańskie, obecnie pod superwizją Jadwigi Nairy. Ukończyła Szkołę Wiedzy Szamańskiej, kursy pracy z Kronikami Akaszy u Gabriell Orr (poziom zaawansowany), chirurgii fantomowej, Merkaby i inne. Czerpie z wiedzy Dawida Hawkinsa, Luczisa, nauk duchowych wywodzących się z starożytnej medycyny chińskiej oraz z bycia w uważności na Wszechświat.

W holistycznej terapii pacjentów stosuje zróżnicowane metody integrujące różne szkoły, w tym akupunkturę, ziołolecznictwo, dietoterapię, Qi Gong i pracę z ciałem poprzez praktyki masażu Tui-Na. Korzysta z praktyk szamańskich. Popularyzuje świadome życie w zdrowiu poprzez wykłady i praktyczne warsztaty. Od lat poszerza swoją świadomość i podąża Ścieżką Serca, która pomaga jej w zrozumieniu siebie, ludzi, relacji i praw jakimi rządzi się świat.

Akupresura i moksoterapia

Podczas warsztatu pokażę Wam techniki akupresury, czyli masażu punktów akupunkturowych oraz sztukę moksoterapii.

AKUPRESURA to technika masażu punktów akupunkturowych przy użyciu różnych narzędzi (igły do masażu, szpatułki, inne przedmioty). Najczęściej korzysta się jednak z dłoni i palców, których użycie przynosi dodatkowy aspekt terapeutyczny: przepływ uzdrawiającej energii, którą może wygenerować żywa istota.

MOKSA, czyli zabiegi moksybucji są to tradycyjne zabiegi stosowane w medycynie chińskiej od tysięcy lat. Moksa to specyficzny rodzaj chińskich ziół (piołun chiński). Mają działanie rozgrzewające, przeciwbólowe i odżywcze oraz wzmacniają odporność. Terapia moksą polega na ogrzewaniu specyficznych miejsc (bolesnych, napiętych czy „wychłodzonych”). Ponadto ogrzewa się konkretne punkty na ciele, tzw. punkty akupunkturowe, co reguluje stan zdrowia człowieka (trawienie, poprawa termiki ciała, przy niepłodności, bólach miesiączkowych, nieregularnych miesiączkach i inne). Zapraszam serdecznie!

Qi gong

Qi gong to gimnastyka pochodząca ze starożytnych Chin. Polega na wykonywaniu ruchów wg zasady Yin-Yang połączonych z oddechem, które wspierają funkcjonowanie całego organizmu – ciała, umysłu i ducha. Energia poruszona w ciele podczas ćwiczenia Qi gong biegnie poprzez meridiany, czyli kanały energetyczne i  jest kierowana do zbiornika energetycznego zwanego Dan Tien. Weźcie ze sobą matę lub koc. Ćwiczymy na boso

Podczas Festiwalu Wolnych Rodzin Ina prowadzi konsultacje z Medycyny Chińskiej oraz wykonuje zabiegi akupunktury. Zniżka dla uczestników festiwalu wynosi 50 %.  Zapisy: SMS 696 062 011