Czajodziejnia i dobre jedzenie

Czajodziejnia to czar istot ją kreujących, magiczne miejsce, to niezapomniane doświadczenie, to wielowymiarowy świat smaków, aromatów, kolorów. Czajodziejnia oferuje śniadania, dania obiadowe, przekąski, słodycze, zimne i gorące napoje. Wszystko smaczne, zdrowe i kolorowe a przede wszystkim głównie roślinne, przyrządzone z miłością i pasją przez pasjonatów życia w zgodzie z naturą, kochających swoje życie, uwielbiających spotykać wspaniałe istoty i dzielić się z nimi tym co najlepsze. 

W Czajodziejni na pewno napijecie się super wegańskiego czaju od Martyny, zjecie pożywne śniadanie, obiad i kolację a i zdrowych pysznych słodyczy od Sweet Love zawsze jest obfitość. 

Poza ucztą dla kubków smakowych oferujemy także bardzo przyjemnie kolorową przestrzeń workshop space, gdzie mogą odbywać się i zapewne będą rozmaite warsztaty. Jest to też znakomite miejsce chilloutu, gdzie przy ulubionym napitku czy deserku można miło spędzić czas z przyjaciółmi, odpocząć zrelaksować się. Życiowych rozmów i dobrego humoru oraz bajkowego rękodzieła i fatałaszków u nas zawsze dostatek.

Czarodzejnia zabierze uczestników Festiwalu w niezapomnianą ucztę smakową i będzie na Festiwalu prowadzić punkt gastronomiczny, z pysznymi i zdrowymi posiłkami.