Ewa Kowalik i Joga Dla Mentalnej i Emocjonalnej Równowagi

Ewa Kowalik (imię duchowe Ek Ong Kaar)

“Jeśli chcesz się czegoś nauczyć – czytaj o tym, jeśli chcesz coś zrozumieć – pisz o tym, jeśli chcesz osiągnąć w czymś mistrzostwo – ucz tego”. Yogi Bhajan        

Odkąd w czerwcu 2014 roku ukończyłam Roczny Międzynarodowy Kurs Nauczycielski (pod auspicjami Kundalini Research Institute), jestem wierna powyższemu cytatowi.  

Od wielu lat joga jest stałą wartością w moim życiu. Stale rozwijam kompetencje nauczyciela poprzez uczestnictwo w przeróżnych kursach i warsztatach oraz zgłębianie książek z dziedziny technik jogi i pracy z ciałem i umysłem.

Prowadzę bloga na stronie jogapiaseczno.pl i kanał na YouTube Kundalini Joga Piaseczno, gdzie dzielę się praktykami.

Interesuję się również pracą z ciałem wg Metody Feldenkraisa, klasyczną Hatha Jogą,  Shakti Dance – jogą tańca i terapią dźwiękiem. 

Cieszę się, gdy joga, medytacja i relaksacja poprawiają jakość życia uczestników zajęć.

Joga dla mentalnej i emocjonalnej równowagi

Wszyscy znamy stereotyp o kobiecie “w pewnym wieku” – skojarzenie kobiety ok. 50-tki lub starszej 
z …. no właśnie z kim? 

Jak to się dzieje, że piękno i kobiecość często całkiem zostają przez ten stereotyp przysłonięte, a kobiety, jeśli nie są postrzegane w obraźliwy sposób, to są co najwyżej niewidoczne. Same zainteresowane, borykając się z dolegliwościami w tym szczególnym okresie życia, są nimi zmęczone i czekają aż ta burza hormonalna się uspokoi.

Zdarza się, że zrzucamy wszystko na karb hormonów, ale czy rzeczywiście chcemy oddać odpowiedzialność za swoje życie reakcjom chemicznym zachodzącym w organizmie?

Jeśli nie, to zajrzyj na warsztat Kundalini Jogi, na którym nauczysz się technik, przywracania równowagi ciała, umysłu i ducha. 
Życie w harmonii w czasie klimakterium i menopauzy jest możliwe i pomaga w tym praktyka jogi.

Warsztat jest przeznaczony dla starszych i młodszych kobiet oraz ich partnerów, ponieważ temat dotyczy lub będzie ich dotyczył.

Sesja jest odpowiednia dla osób początkujących. Aby wziąć w niej udział wystarczy wygodne ubranie, koc/mata i przede wszystkim chęci.