Ewa Czupryńska i Herbal Story / Zioła Są Wsród Nas

Ewa Czupryńska i Herbal Story / Zioła Są Wśród Nas

Jestem zielarką z wykształcenia oraz ponad 20 letniego zamiłowania do dzikich roślin. Od sześciu lat zakochana po uszy frutarianka. Odkrywam na nowo zapomniane zioła lecznicze oraz stare receptury. Tworzę wiele nowych mieszanek oraz kompozycji ziołowych. Prowadzę wykłady i warsztaty online, jak również wykłady i warsztaty stacjonarne w muzeach i na festiwalach oraz wszędzie tam, gdzie jestem potrzebna.

Obdarowuję ludzi swoimi mieszankami ziołowymi, jak też ziołowymi nalewkami leczniczymi, surowcami zielarskimi oraz produktami z nich stworzonymi. Prowadzę indywidualne konsultacje online. Przyjmuję w swojej przestrzeni prywatnej osoby potrzebujące. Oddaję potrzebującym swoją przestrzeń osobistą prowadząc u nich wizyty domowe.

Piszę książkę o wyjątkowym połączeniu dzikich ziół i owoców, jako remedium na wszystkie bolączki. Tworzę wyjątkową przestrzeń Intuicyjnej pracy z leczniczymi roślinami dzikimi. Propaguję styl życia w zgodzie z naturą. Wartością nadrzędną jest dla mnie szeroko pojęta Wolność.

Sensem mojej pracy jest zaszczepienie w ludziach świadomości, że mogą zapobiec wielu chorobom, uleczyć się sami i nauczyć się, jak balansować wśród darów natury, jakimi są dzikie, naturalne zioła.

Podchodzę do ziół w wyjątkowy, nietypowy sposób, wręcz pieszczotliwy, który określam mianem Intuicyjnym.

Na Festiwalu Wolnych Rodzin podzielę się wiedzą, jak uzdrowić swojego duch i ciało za pomocą medycyny zielarskiej i za pomocą diety owocowej. Jak pokonać dolegliwości, nie dać się zoperować. Opowiem o kuracjach ziołowych, o odżywianiu, jak ziołami i owocami się wyleczyć.