Ewa Cyran i Żywe Życie

Ewa Cyran i Żywe Życie
Pasjonuje mnie żywe życie, tj. życie doświadczane pełnią swej kobiecej esencji. Wraz z moim życiowym partnerem jesteśmy pasjonatami i praktykami świadomego wzrastania w relacji. W swojej pracy wykorzystuję przede wszystkich własne, bogate doświadczenie, jak i mocne przygotowanie merytoryczne w pracy warsztatowo-terapeutycznej. Pracuję na wielu poziomach: emocjonalnym, fizycznym, energetycznym, wykorzystując psychologię zorientowaną na proces, dialog z głosem, tantrę, pracę z ciałem, energią, intuicją i wiele innych. Prowadzę kobiece kręgi i sesje indywidualne (https://www.facebook.com/zywezycie), a wraz z Mariuszem warsztaty i programy dla par, które pomagają odzyskać i pielęgnować miłość. (http://zywezwiazki.pl)
Krąg warsztatowy dla kobiet
To krąg, w którym spotkamy się z tym, co oddziela nas od czucia pełni przepływu miłości w naszym życiu.
Zobaczymy, w której z ról – matki, żony, kochanki, nasza energia utknęła. Odblokujemy ją i ukierunkujemy tam, gdzie pragniemy rozkwitu.
Połączymy się z prawdą naszych serc i przejdziemy przez to, co jest aktualnie wyzwaniem w naszym życiu i naszym związku.
Doświadczymy znaczącego momentu przy głębokim poczuciu wsparcia i jedności z innymi kobietami.
Medytacja dynamiczna OSHO
Regularnie myjesz swoje ciało. Ale, czy robisz to samo ze swoimi myślami, emocjami, ciałem energetycznym, stresem?
Warsztat jest dla Ciebie jeśli:
– Chcesz poczuć w sobie więcej mocy i energii.
– Czujesz jakikolwiek ciężar na sobie, w swoim ciele lub głowie.
– Chciał(a)byś skontaktować się ze swoim sercem, ciałem, emocjami.
Podczas warsztatu oczyścimy nasze ciała i dotlenimy je, przejdziemy przez katharsis (oczyszczenie, uwolnienie tego, co utknęło w nas), a następnie fazę obserwacji i rozluźnienia – wykonując medytację dynamiczną Osho.
A wszystko po to, by poczuć więcej lekkości i radości w życiu.