Eliza Bartnik i Obrona Przed Systemem

Eliza Bartnik i Obrona Przed Systemem

Nazywam się Eliza Bartnik
Byłam spokojnie wychowującą matką dwójki dzieci w naturze . Góry, lasy, brak telefonu, samochodu…
Raj dla dzieci. Codziennie tylko na świeżym powietrzu, podziwiając boskie cuda. Sławiliśmy powstanie naszej planety w miłości do wolności.

Niestety życie, gdzie system istnieje obok, nie pozwala na niektóre sytuacje, czy tego chcemy czy nie. Chcę przedstawić Wam linie obrony i zapobieganie różnych nieprzyjemnych sytuacji z systemem, w których wasze dzieci mogą zostać wystawione na niebezpieczeństwo opieki społecznej. Uświadamianie istot, przede wszystkim rodziców jest w tym momencie bardzo ważne.

Polskie ustawodawstwo pozwala na akcje z rąk urzędów socjalnych, które mieszają się między rodziców, chcąc stwierdzać opiekę nad nimi, a w efekcie bardzo często sami bronią. 

Na warsztatach znajdziemy razem zdrowy balans pomiędzy życiem dzieci w naturze i wolności, a z drugiej strony jak w takim wypadku omijać system, aby nie mógł nas dotknąć.

Odpowiedzialność oznacza dużo więcej niż by nam się wydawało, nie możemy zapominać o tym co niestety istnieje, ale możemy to zmienić. Chcę wam również przedstawić plany ewentualnych zmian, które możemy razem wprowadzić, jeżeli będziemy odpowiednio dużym zbiorem. 

Odzyskamy dzieci, które zostały zabrane i nie mogą tak jak inne biegać po trawie i kąpać się w jeziorze.

Wszystkie dzieci są najważniejsze, nie zapominajcie o tym!