Charisma Amaris Arael i Spotkania z Intuicją i Uważnością – Warsztaty dla Dzieci

Charisma Amaris Arael

Kiedy jako dziecko zapytano mnie, kim zostaniesz w przyszłości… Odpowiedź mogła być tylko jedna – pisarką. 🙂 Jak tylko nauczyłam się stawiać pierwsze litery, moja wyobraźnia zabrała mnie w mistyczne i magiczne krainy. Moje dziecięce marzenia właśnie się realizują. Jestem w trakcie pisania serii książek dla dzieci jak i powieści dla nastolatków. Od dziecka czuję wyjątkowe połączenie z morzem.

Gdy tylko było to możliwe, zawsze wybierałam miejsca do studiowania czy też zamieszkania blisko wody.

Jako nastolatka wyjechałam z Polski i udałam się do Sydney, Lizbony, Brazylii ze względów edukacyjnych jak i przez wzgląd na swoją duszę, którą przyzywały nieznane lądy na dalekich kontynentach. Są mi zwłaszcza bliskie mądrości, pieśni przekazywane przez rdzenne plemiona i Ameryka Południowa zajmuje szczególne miejsce w moim sercu.

Obecnie mieszkam w Hiszpanii, oczywiście w pobliżu „el mar”, a choć wprawdzie nie dochodzą na taras dźwięki morskich fal, to można podziwiać z dachu kobaltowa głębię morza.

Zapraszam na wspólne kreowanie na Festiwalu. Do zobaczenia na warsztatach dla dzieci:

„Taniec w Oceanie Światła„

Spotkanie z ruchem intuicyjnym polega na podążaniu za odczuciami z ciała, nie ma tu określonej choreografii. Przy dźwiękach instrumentów, kreatywnych zabawach zanurzymy się w tańcu wolności i posłuchamy melodii swego serca. Stworzymy między innymi mandalę roztańczonych żywiołów, namalujemy gwiazdę dźwięków, czy poruszamy się do odgłosów Matki Natury jak i sami stworzymy własną kompozycję.

„Oddech Drzewa Życia„ 

to Spotkanie z Jogą, Uważnoscią i Relaksacją. Wybierzemy się w podróż do dżungli, na łąkę i tropikalne wyspy, poznając żyjące tam zwierzęta i ich sposób poruszania.

Nie tylko udamy się w różne zakątki Matki Ziemi, lecz również polecimy na Księżyc! Namalujemy rzekę płynącej miłości,  posłuchamy ciekawostek ze świata naszych czworonożnych przyjaciół, jak i zrelaksujemy się przy kojących dźwiękach instrumentów.

Serdecznie zapraszam 🙂 Do zobaczenia