Anna Hamela i Koncert

Anna Hamela i Koncert

Anna Hamela to barwna, nietuzinkowa artystka.
Wolna dusza
Autorka tekstów, kompozytorka, malarka. Śpiewa w języku polskim, francuskim i hiszpańskim. Uwielbia rozśmieszać ludzi i od siedemnastu lat praktykuje Rytuały Tybetańskie. Laureatka Szansy na Sukces z zespołem Bajm z piosenką Ta sama chwila.
Jej malarstwo intuicyjne jest niezwykle kolorowe i energetyczne, tak jak ona sama.
W obecnych, skomplikowanych czasach poszerzyła swoje artystyczne portfolio o Prywatne Koncerty z dojazdem do domu, Telefon z Pieśnią na Ustach, Muzyczną pocztówkę i prowadzenie Rytuałów Tybetańskich on line.
Warsztaty te, cieszą wielkimi zainteresowaniem od roku.
Niedawno odbyła się premiera jej autorskiej płyty Światło, która została świetnie przyjęta przez fanów:
Teraz, Ania tworzy całkiem nowy, magiczny projekt śpiewając we własnym języku.  9.03.2021 roku o godz. 20.21 odbyła się premiera teledysku szamańskiej piosenki Marshal.
Płyta Światło do kupienia przez internet:
Link do najnowszego teledysku:
Kontakt, nowości i aktualności na profilu FB:
Oficjalny kanał YouTube:

Anna Hamela Art – https://www.youtube.com/channel/UCHLK3tD1m2xoRE8OfvGzI0

…Marshal
Przyszedł do mnie we śnie. Miał piękne migdałowe oczy i czarne, kręcone włosy. Siedziałam tyłem do niego przy małym stoliku. Telepatycznie, przekazał mi informacje, jak za pomocą ruchów wektorowych rąk, zrobić genialną piosenkę.
Wykonałam te ruchy na płaskim komputerze, który był przede mną, a którego na tej Planecie nie widziałam jeszcze. Gdy to zrobiłam, usłyszałam piękną piosenkę. A on wstał, podszedł do mnie i powiedział: – nazywam się Marshal.
Projekt Marshal, obejmuje płytę Marshal, obraz Marshal, który poleciał do galerii do Dubaju, oraz powstającą książkę dla dzieci pod tym samym tytułem.
Zamieszczę w niej zdjęcia swoich obrazów.
Nadmienię, że piosenka mojego autorstwa „Les sept couleurs”, którą mogłabym wykonać podczas Festiwalu Cud, została hymnem Międzynarodowej Konferencji dotyczącej dzieci i młodzieży na Świecie w Madrycie w 2019 roku. Link ➡️