Andrzej Rady i Pierwszy Język i Miasto z Lotu Ptaka

Andrzej Rady i Pierwszy Język i Miasto z Lotu Ptaka

Jestem Rady.

W 2017 r. przyjaciel Jacek zwrócił moją uwagę na to, że słowa w naszym języku są zaszyfrowane i przekazują wiele mądrości. Jako przykład podał słowa:

ŚwiadOMość – Śwadek Mości/Miłości

zbawienie – z bawienie – Jak śę bawiamy, to śę zbawiamy.

Zapaliło to we mnie iskrę, która dała początek długiej podróży po meandrach słowników, ksiąg i papirusów, co finalnie okazało śę być odkryciem szyfru, który ukryty w naszych słowach, jest mapą powrotu raju do kraju.

Na Festiwalu Wolnych Rodzin opowiem o szczegółach budowy naszego języka i o ukrytych w nim informacjach. Poznamy świat naszych przodków, twórców języka.

Poprowadzę również lekcje dla dzieci i dorosłych z rozumienia liter i zasad budowy słów, abyście samemu mogli rozkodowywać słowa i je rozumieć. Niech Słowianie znają śę na słowie.

Jako oddzielny wykład opowiem o zatrzymaniu starzenia. Tak, to jest możliwe i co więcej to również zostało zapisane szyfrem w naszym języku.

Na Festiwalu pokażę jeszcze jedno moje odkrycie które jest widoczne z lotu ptaka.

Takie miasta jak Gniezno, Poznań, Kraków, Nysa, Włocławek, Moskwa, Pekin, Rzym, Londyn, Waszyngton, Bruksela, Paryż, i wiele innych miast jest tak zaprojektowana architektonicznie, że z lotu ptaka tworzą rysunki i symbole. Są to przekazy i informacje, które często szokują. Nieraz jest to coś pięknego (np. Poznań), nieraz coś okrutnego (np. Londyn). Warto wiedzieć co nas otacza i jakie intencje mieli wznoszący te miasta i jakiej technologi używali.

Sława Wam!

Do zobaczenia na Festiwalu.