Agata Meyer – Lüters i Ekstatyczne Macierzyństwo

Agata Meyer-Lüters

Jestem mamą dwójki cudownych dzieci (Helenki 7 lat i Sandro 1,5 roku). Spełniam się jako wirtualna doula, wspierając kobiety treściami, które tworzę w projekcie Dziko Rodzimy i w ramach konsultacji online. Ukończyłam kurs Paramana Doula prowadzony przez Michela Odent i Lilianę Lammers. Jestem certyfikowaną instruktorką hyphnobirthing, terapeutką uwalniania traumy porodowej.
Z wykształcenia jestem dyplomowaną aktorką teatru tańca i to właśnie terapeutyczny ruch i zarządzanie energią oraz emocjami i odczuciami w ciele jest kluczem mojej pracy z kobietami. Posiadam też, z racji wykształcenia, głębokie rozumienie kultury i antropologii, która ma ogromny wpływ na nasze postrzeganie macierzyństwa i jego kolektywny wymiar znaczeniowy. Wielokrotnie w ramach mojej pracy artystycznej tworzyłam dla i pracowałam z dziećmi w różnym wieku.

Oprócz tego od 5 lat tworzę projekt Dzika Rodzina, w którym eksploruję rozwiązania pozasystemowe takie jak: higiena naturalna, unschooling, witarianizm i wiele innych aspektów życia w imię naszego motto – “Wypuścić ludzi na wolność!”.
Miałam okazję pracować w Kostaryce w “centrum naturalnego rozwoju dla dzieci”, gdzie przez prawie rok towarzyszyłam dzieciom, badając aspekty poruszane w procesie, głównie w kontekście unschoolingu.
Osobiście praktykuję i doświadczam poruszanych tematów. Jestem w procesie podążania za NIEZAPRZECZALNIE PRIORYTETOWĄ dla mnie rolą matki i pragnę tego również dla Ciebie – abyś otworzyła się na radosne, przyjemne i naturalne macierzyństwo.

Ekstatyczne Macierzyństwo – rewolucja kończąca kolektywną traumę, którą współtworzę z Patrycją Wajdą. To proces powracania do naturalnej więzi z dzieckiem, która pozwala kształtować dzieciństwo pozbawione traumy oraz w duchowej głębi i radości cieszyć się naszym rodzicielstwem. 
Social media: